3 lutego 2019

1. Od poniedziałku 4 lutego Msze św. w dni powszednie w naszym kościele sprawowane będą o godzinie 7.00 i 18.00 a biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek i środę od godziny 16.00 do 17.00 oraz we wtorek i czwartek od 9.00 do 10.00.
  2. We wtorek wspominać będziemy Świętą Agatę, męczennicę sycylijską z pierwszych wieków chrześcijaństwa a w środę świętego Pawła Miki i jego towarzyszy w męczeństwie.
  3. W najbliższą niedzielę, tak jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, ofiary składane w naszym kościele przeznaczone zostaną na kontynuację budowy.
  4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisława Cieślę, lat 92 z ul. Racjonalizatorów. Msza św. pogrzebowa za śp. Stanisława w naszym kościele w piątek 8 lutego o godzinie 12.30, pogrzeb na cmentarzu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek o godzinie 14.00. Śp. Stanisława oraz wszystkich wiernych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  5. Na nadchodzące dni niech dobry Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.