9 lutego 2020

1. W poniedziałek wspominać będziemy św. Scholastykę. W tym dniu zapraszamy uczniów klas I ze szkół ponadpodstawowych na godzinę 19.00 do Domu Parafialnego na kolejną katechezę przygotowującą do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  2. We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
  3. Święto Matki Bożej z Lourdes łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorego.
  4. Kolejne spotkanie biblijne odbędzie się w środę 12 lutego o godzinie 18.30 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek obchodzić będziemy święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
  6. Tego samego dnia tradycja wspomina Świętego Walentego, kapłana rzymskiego.
  7. W dniach od 29 czerwca do 2 lipca organizujemy parafialną pielgrzymkę do Wrocławia, Krzeszowa, Legnicy i Świdnicy. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie informacyjne we wtorek 11 lutego po Mszy św. wieczornej.
  8. Składamy gorące podziękowania za ofiary złożone na kontynuację budowy naszego kościoła.
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej Wspólnoty Parafialnej śp. Annę Makowską, lat 84 z ul. Żeglarskiej. Śp. Annę oraz wszystkich wiernych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  10. Na nadchodzące dni niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.