12 lipca 2020

1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie zwiedzania kościołów było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.
  2. W poniedziałek wspominać będziemy Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę św. Bonawenturę, Biskupa i Doktora Kościoła, natomiast w czwartek Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel.
  3. Składamy gorące podziękowania za ofiary złożone na kontynuację budowy naszego kościoła.
  4. Wszystkim Parafianom oraz przybyłym gościom w rozpoczynającym się tygodniu niech Pan Bóg błogosławi. Szczęść Boże.