2 Niedziela Wielkiego Postu

17 marca 2019

1. Dzisiejsza niedziela Ad Gentes to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Uczyńmy osobisty, duchowy wysiłek, wspierając dzieło głoszenia Ewangelii aż po krańce ziemi. Po Mszy Świętej będą zbieraną ofiary na wsparcie dzieł podejmowanych przez misjonarzy.
  2. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej Ojców Misjonarzy – Księży Pallotynów, którzy przez Misje Święte pragną nas przygotować do Nawiedzenia naszej Parafii przez Kopię Cudownego Obrazu Jasnogórskiej Pani. Program Misji i Nawiedzenia znajduje się na afiszach, w naszej gazetce parafialnej oraz na stronach internetowych parafii.
  3. Do udziału w tych jakże ważnych wydarzeniach wszystkich Parafian gorąco zapraszamy. Prosimy również o odpowiednie udekorowanie naszych domów i ulic.
  4. Do chorych wraz z Misjonarzami udamy się w piątek 22 marca od godziny 10.00. Odwiedzimy tylko tych chorych, którzy zostaną zgłoszeni do czwartku włącznie.
  5. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00.
  6. Bezpośrednio po zakończeniu Nawiedzenia naszej Parafii przez Obraz Jasnogórskiej Pani, rozpocznie się tak zwana „Mała Peregrynacja”, czyli nawiedzanie naszych rodzin przez obraz Matki Bożej Pięknej Miłości, patronki naszego miasta i naszej Diecezji. Przypominamy, że osoby pragnące gościć w swoich domach ten obraz, mogą zgłaszać się w zakrystii po Mszy św. oraz w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  7. W związku z Misjami biuro parafialne we wtorek i środę nieczynne.
  8. Na czas Misji i Nawiedzenia niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.