Ogłoszenia duszpasterskie

3 Niedziela Zwykła

Poprzednie

22 stycznia 2023

Następne
  1. W ramach trwającego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbywającego się pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”, zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Nieszporów Ekumenicznych 25 stycznia o godz. 18.00 w parafii pw. NMP z Góry Karmel (ul. Spacerowa 69), pod przewodnictwem Księdza Biskupa.
  2. We wtorek wspominać będziemy św. Franciszka Salezego, w środę przypada święto Nawrócenia św. Pawła, w czwartek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa a w sobotę św. Tomasza z Akwinu.
  3. W czwartek obchodzić będziemy Dzień Islamu. Prośmy w tym dniu w sposób szczególny o to, abyśmy przez pamięć o naszym wspólnym ojcu wiary – Abrahamie, potrafili patrzeć na siebie z miłością i zrozumieniem.
  4. Zbliża się 80 rocznica męczeńskiej śmierci bł. biskupa Michała Kozala, współpatrona naszej diecezji. Z tej okazji Ks. Biskup gorąco zaprasza do udziału w tych uroczystościach. W związku z rocznicą śmierci bł. bp. Michała Kozala, ks. dr Paweł Hoppe zaprasza na cykl wykładów o bł. bp. Michale Kozalu.
  5. Tegoroczną kolędę zakończymy w sobotę 28 stycznia. Jeżeli ktoś z Parafian z różnych powodów nie mógł uczestniczyć w kolędzie, a pragnie aby kapłan pobłogosławił jego mieszkanie, może to zgłosić w zakrystii lub biurze parafialnym do czwartku 26 stycznia włącznie.
  6. Plan kolędy na najbliższe dni.
  7. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o godzinie 16.00 a w sobotę o 13.00. W związku z kolędą Msze św. od poniedziałku do piątku włącznie o godzinie 7.00 i 8.00 a biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godzinie 8.00.
  8. Ofiary składane w najbliższą niedzielę w naszym kościele przeznaczone zostaną na ogrzewanie.
  9. Na nadchodzący tydzień życzymy wszystkim Szczęść Boże.