30 Niedziela Zwyła

23 października 2022

1. Dziś trzydziesta niedziela w ciągu roku, a zarazem Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny w Polsce. Obchody te mają na celu pobudzić nas do wspierania misji i misjonarzy modlitwą, cierpieniem ofiarowanym w tej intencji oraz środkami finansowymi. Biorąc udział w nabożeństwach różańcowych, módlmy się za misje oraz o nowe powołania do pracy na misjach. Ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na Papieskie Dzieła Misyjne.
  2. Przed nami kolejny tydzień różańcowy. Przypominamy, że w naszym kościele nabożeństwo różańcowe dla dzieci w poniedziałek i środę o godzinie 30 a dla dorosłych każdego dnia o 17.30.
  3. W piątek przypada święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. „Wymienianki” można składać do skarbony znajdującej się przy wejściu do zakrystii. Gotowe druki znajdują się na skarbonie.
  5. W najbliższym tygodniu, ze względu na planowany remont schodów, biuro parafialne nieczynne. W pilnych sprawach zapraszamy bezpośrednio po Mszy św. do zakrystii.
  6. Ofiary składane we naszym kościele w najbliższą niedzielę przeznaczone zostaną na ogrzewanie.
  7. Na nadchodzące dni niech dobry Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.