Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Poprzednie

24 listopada 2019

Następne
  1. Dzisiejsza uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem. Obchodzi się ją w ostatnią niedzielę roku kościelnego dla podkreślenia, że wszystko ma swój po­czątek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie.
  2. Zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w Domu Parafialnym w środę 27 listopada po Mszy św. wieczornej, tj. ok. godziny 18.30.
  3. W sobotę przypada święto świętego Andrzeja Apostoła.
  4. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent - czas, który ma nas przygotować do Świąt Bożego Narodzenia i do naszego spotkania ze Zbawicielem w wieczności.
  5. Począwszy od przyszłej niedzieli w biurze parafialnym będzie można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne oraz w świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Cena świecy dużej to 15 zł. a małej 6 zł.
  6. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, pragnących zaopatrzyć swoje dzieci w nowe alby, zapraszamy wraz z dziećmi w sobotę 7 grudnia o godzinie 15.00 do Domu Parafialnego, celem pobrania miary.
  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej Wspólnoty Parafialnej śp. Barbarę Wojciechowską, lat 84 z ul. Średniej. Śp. Barbarę oraz wszystkich wiernych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  8. Solenizantów i jubilatów otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą, a wszystkim obecnym na te ostatnie już dni obecnego roku liturgicznego niech Pan Bóg błogosławi. Szczęść Boże.