Uroczystość Narodzenia Pańskiego

25 grudnia 2019

1. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. w naszym kościele sprawowane będą o godzinie 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godzinie 7.00.
  2. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Kościół czci świętego Szczepana, pierwszego męczennika. Tego dnia w koś­ciołach składamy ofiary na potrzeby Uczelni Katolickich. Msze św. w drugi dzień świąt w naszym kościele sprawowane będą według porządku niedzielnego.
  3. W piątek przypada święto świętego Jana Apostoła, w sobotę święto świętych Młodzianków, Męczenników, natomiast w niedzielę 29 grudnia, celebrować będziemy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  4. Dzieci zapraszamy po Mszy św. o godzinie 11.30 na wspólne kolędowanie przy Żłóbku.
  5. W piątek w naszym kościele Msza św. sprawowana będzie tylko o godzinie 7.00. Nie będzie Mszy św. wieczornej.
  6. W piątek 27 grudnia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Plan kolędy.
  7. W zakrystii można zaopatrzyć się jeszcze w świąteczny numer „Przewodnika Katolickiego” w cenie 10 zł.
  8. Składamy gorące podziękowania za wykonanie szopki, ofiarowane choinki oraz dekorację naszego kościoła na święta.
  9. Drogim Parafianom oraz przybyłym gościom życzymy, aby radosne spotkanie z przychodzącym Zbawicielem napełniło wszystkich ufnością i pokojem. Niech światło promieniejące z betlejemskiego żłóbka oświeca każde serce i otwiera je na spotkanie z człowiekiem. Na radosne świętowanie niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.