30 września 2018

1. W poniedziałek rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe dla dorosłych i młodzieży każdego dnia o godzinie 17.30 a dla dzieci we wtorek i czwartek o 16.30.
  2. W poniedziałek wspominać będziemy Św. Teresą od Dzieciątka Jezus, we wtorek Świętych Aniołów Stróżów, w czwartek Św. Franciszka z Asyżu a w piątek Św. Faustynę Kowalską – Apostołkę Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W czwartek o godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta zakończona nabożeństwem różańcowym oraz Mszą św. podczas której modlić się będziemy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.
  5. W piątek po rannej Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Okazja do Spowiedzi św. każdego dnia przed Mszą św. oraz w czwartek i piątek od godziny 17.00.
  7. Do chorych z Komunią św. udamy się w piątek w godzinach rannych.
  8. Dzieci i młodzież zapraszamy w piątek na Mszę św. o godzinie 18.00. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  9. W niedzielę 7 października, podczas Mszy św. o godzinie 11.30, dzieciom klas III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej, poświęcone zostaną różańce.
  10. Od najbliższej niedzieli, tj. od 7 października, niedzielna Msza św. wieczorna sprawowana będzie w naszym kościele godzinę wcześniej, a więc o godzinie 18.00. W maju powrócimy do godziny 19.00.
  11. Składamy gorące podziękowania za ofiary złożone dziś na tynkowanie naszego kościoła.
  12. Przychodnia „Jachcice” wzbogaciła się o nowy, wysokiej klasy aparat do badań USG. Zatrudniony został również specjalista radiolog, który wykonuje pełen zakres badań zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z NFZ. Szczegółowe informacje udzielane są w przychodni.
  13. Na nadchodzące dni niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.